راهنمای خرید

راهنمای خرید

خریداران گرامی می توانند پیش از اقدام به سفارش این دستگاه ها، از طریق منوی دسته بندی وب سایت تخم نطفه دار، محصولات مد نظر خود را مشاهده و انتخاب نمایند. اطلاعات مربوط به هر محصول نیز در صفحه ی محصولات قابل مشاهده می باشد که کاربر با کلیک بر روی محصول مورد نظر می تواند آن را مطالعه فرماید.

نحوه ی خرید از شرکت تخم نطفه دار به دو صورت مستقیم و اینترنتی امکان پذیر می باشد. برای خرید محصولات تولید شده توسط شرکت تخم نطفه دار کاربر می تواند با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرماید. برای خرید اینترنتی نیز، خریدار می تواند با مراجعه به وب سایت تخم نطفه دار، محصول خود را انتخاب و ثبت سفارش نماید تا واحد پیگیری فروش این شرکت، سفارش را نهایی و ارسال نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت تخم نطفه دار یکی از تولید کنندگان عمده ی تخم های نطفه دار پرندگان مختلف در کشور می باشد به همین جهت امکان خرید کمتر از دویست هزار تومن از این شرکت به دلیل عدم صرفه اقتصادی برای خریدار در هزینه ارسال و حمل و نقل، امکان پذیر نمی باشد.

اگر قصد خرید از فروشگاه تخم نطفه دار را دارید ابتدا باید کالای مورد نظر خود را در صفحه اصلی فروشگاه انتخاب و مورد بررسی قرار دهید و پس تصمیم گیری جهت نهایی کردن خرید خود از روش های زیر اقدام به تکمیل ثبت سفارش و خرید نمایید.

خرید مستقیم

شرکت تخم نطفه دار  با تکیه بر کادری خبره و مجرب در زمینه ی تولید و عرضه ی تخم نطفه دار در خدمت هم وطنان عزیزمان می باشد. این شرکت در راستای ارائه مشاوره به خریداران محترم برای خرید و تهیه مناسب ترین محصول، امکان خرید مستقیم را برای خریداران فراهم نموده است. همچنین خرید مستقیم، این امکان را برای کاربر فراهم می کند تا جهت دریافت راهنمایی، دریافت پیش فاکتور، ثبت سفارش و… با کارشناسان فروش این شرکت تماس حاصل فرماید. شایان ذکر است که شماره کارشناسان فروش این شرکت بر روی وب سایت تخم نطفه دار درج شده است.

خرید اینترنتی

خرید اینترنتی، یکی دیگر از راه های سفارش محصولات شرکت تخم نطفه دار می باشد که در آن کاربر می تواند با مراجعه به سایت تخم نطفه دار، در مرحله ی اول محصول مورد نظر خود را از منوی دسته بندی محصولات انتخاب نماید. با انتخاب محصول، کاربر به صفحه ی پرداخت هدایت می شود و در آن جا می تواند اطلاعات مربوط به سفارش خود را که شامل نوع پرنده، تعداد تخم نطفه دار، شماره تلفن و… می باشد وارد نماید. پس از این مرحله، اطلاعات مربوط به کاربر در سیستم ثبت شده و کارشناسان فروش شرکت تخم نطفه دار در سریع ترین زمان ممکن با خریدار تماس برقرار می کنند تا امور نهایی برای ارسال پیش فاکتور و دریافت وجه صورت گیرد.

شرکت تخم نطفه دار خرید خوبی را برای شما آرزومند است.

لطفا جهت برقراری ارتباط با کارشناسان مشاوره و فروش شرکت تخم نطفه دار با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید :

کارشناس اول : ۰۹۱۰۴۴۱۸۱۵۲(کلیک کنید)

کارشناس دوم : ۰۹۱۰۴۴۱۸۱۵۳(کلیک کنید)