قوانین و مقررات

قوانین و مقررات خرید از شرکت تخم نطفه دار 

توجه !

مطالعه مطالب ذیل و خرید از شرکت تخم نطفه دار به‌منزله توافق کامل و قبول شرایط ذکر شده در قوانین خرید از شرکت تخم نطفه دار می باشد.

توصیه می شود قبل از هرگونه ثبت سفارش و خرید مطالب ذیل را به دقت مطالعه نمایید:

تمام امورات انجام شده در شرکت تخم نطفه دار زیر نظر سازمان تجارت الکترونیک وزارت محترم صنعت معدن و تجارت بوده و آیین نامه ها و مقررات ارائه شده توسط تجارت الکترونیک در فروشگاه اینترنتی تخم نطفه دار به‌دقت مورد بررسی قرار گرفته و رعایت شده است.

فروشگاه اینترنتی تخم نطفه دار به مالکیت مستقیم شرکت تخم نطفه دار بوده و جهت سهولت ارائه خدمات فروش تأسیس شده است.

محصولات درج شده و قابل ارائه در فروشگاه تخم نطفه دار همراه با توضیحات کامل بوده و توسط کارشناسان متخصص مربوطه جمع آوری شده و توسط گروه متخصص سایت در جای خود قرار داده می شود . البته لازم به ذکر است که توضیحات هر یک از محصولات و مقالات به صورت دوره ای بروز رسانی و کامل می شوند.

  • تخم های معتبر ارسال شده توسط شرکت تخم نطفه دار دارای مهر شرکتی هستند و از این طریق اصالت تخم ها باید توسط مشتریان تشخیص داده شود.
  • تاریخ اولین روز قرار دادن تخم ها در دستگاه جوجه کشی با کمک مستندات باید توسط مشتری به کارشناس مربوطه ارسال گردد.
  • تاریخ نورآزمایی به همراه مستندات (عکس، فیلم و…) باید توسط مشتری به کارشناس مربوطه گزارش و ارسال گردد.
  • تاریخ هچر به همراه مستندات معتبر به کارشناس مربوطه توسط مشتری محترم باید گزارش گردد.

پس از انجام موارد ذکر شده و بروز هرگونه مشکل در نطفه دار بودن تخم ها، شرکت تخم نطفه دار پاسخگو بوده و محصول مورد نظر شامل گارانتی و ضمانت خواهد بود. اما در صورتی که موارد ذکر شده به صورت منظم توسط مشتریان به کارشناسان ارسال نگردد شرکت تخم نطفه دار در مورد مسئولیت مشکلات ممکن پاسخگو نخواهد بود.

قوانین خرید

شرکت تخم نطفه دار پس از دریافت سفارش از واحد فروش و ارجاع به واحد تأمین و آماده سازی های لازم سفارش مورد نظر را مورد بررسی صحت و سلامت قرار داده و ارسال می نماید، ازاین رو شرکت تخم نطفه دار پس از گذشت ۲۴ ساعت از دریافت کالا توسط مشتری هیچ گونه مسئولیتی از قبیل ( اصالت کالا — قیمت کالا — معیوب بودن کالا و یا راندمان کالا ) را بر عهده نداشته و فقط در صورت بازگشت کالا که شامل تخم نطفه دار ماکیان و طوطی سانان و ماشین های جوجه‌کشی می باشد را تا ۲۴ ساعت بعد از تحویل مورد بررسی قرار داده و در غیر این صورت مراحل شکایات و انتقادات طبق این آیین نامه رد نظر خواهد شد.

 

بنا به فرموده پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ( فتا ) محترم لطفاً قبل از هرگونه خرید و واریز مبلغی به فروشگاه های اینترنتی صفحه قوانین و مقررات فروشگاه را به دقت مطالعه نمایید.

 

تاریخ تنظیم آیین نامه قوانین و مقررات فروشگاه تخم نطفه دار:  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱