قوانین و مقررات خرید از شرکت تخم نطفه‌دار 

توجه !

مطالعه مطالب ذیل و خرید از شرکت تخم نطفه‌دار به‌منزله توافق کامل و قبول شرایط ذکرشده در قوانین خرید از شرکت تخم نطفه‌دار می‌باشد .

توصیه می‌شود قبل از هرگونه ثبت سفارش و خرید مطالب ذیل را به‌دقت مطالعه نمایید :

تمام امورات انجام‌شده در شرکت تخم نطفه‌دار زیر نظر سازمان تجارت الکترونیک وزارت محترم صنعت معدن و تجارت بوده و آیین‌نامه‌ها و مقررات ارائه‌شده توسط تجارت الکترونیک در فروشگاه اینترنتی تخم نطفه‌دار به‌دقت موردبررسی و رعایت شده است .

فروشگاه اینترنتی تخم نطفه‌دار به مالکیت مستقیم شرکت تخم نطفه‌دار بوده و جهت سهولت ارائه خدمات فروش تأسیس‌شده است .

محصولات درج‌شده و قابل‌ارائه در فروشگاه تخم نطفه‌دار همراه با توضیحات کامل بوده و توسط کارشناسان متخصص مربوطه جمع‌آوری‌شده و توسط گروه متخصص سایت در جای خود قرار داده می‌شود . البته لازم به ذکر است که توضیحات هر یک از محصولات و مقالات به‌صورت دوره‌ای بروز رسانی و کامل می‌شوند .

 

قوانین خرید 

شرکت تخم نطفه‌دار پس از دریافت سفارش از واحد فروش و ارجاع به واحد تأمین و آماده‌سازی‌های لازم سفارش موردنظر را موردبررسی صحت و سلامت قرار داده و ارسال می‌نماید ، ازاین‌رو شرکت تخم نطفه‌دار پس گذشت 24 ساعت از دریافت کالا توسط مشتری هیچ‌گونه مسئولیتی از قبیل ( اصالت کالا — قیمت کالا — معیوب بودن کالا و یا راندمان کالا ) را بر عهده نداشته و فقط در صورت بازگشت کالا که شامل تخم نطفه‌دار ماکیان و طوطی‌سانان و ماشین‌های جوجه‌کشی می‌باشد را تا 24 ساعت بعد از تحویل موردبررسی قرار داده و در غیر این صورت مراحل شکایات و انتقادات طبق این آیین‌نامه رد نظر خواهد شد .

 

بنا به فرموده پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات ( فتا ) محترم  لطفاً قبل از هرگونه خرید و واریز مبلغی از فروشگاه‌های  اینترنتی صفحه قوانین و مقررات فروشگاه را به  دقت مطالعه نمایید .

 

تاریخ تنظیم آیین‌نامه قوانین و مقررات  : فروشگاه تخم نطفه‌دار  ۱۳۹۹/۰۱/۰۱ تاریخ