خرید تخم نطفه دار بوقلمون - قیمت و فروش آن با تضمین 90 درصد

همه چیز در مورد خرید تخم نطفه دار بوقلمون ، فروش و قیمت آن

تخم نطفه دار بوقلمون

موضوع های مورد بحث این در این مقاله : خرید تخم نطفه دار , فروش تخم نطفه دار بوقلمون , قیمت تخم نطفه دار بوقلمون

تخم نطفه دار غاز

امروزه تخم نطفه دار بوقلمون اهمیت بسیار زیادی پیداکرده است چون پرورش‌دهندگان زیادی در سراسر جهان در تلاش هستند که منبع درآمد مناسبی در این زمینه برای خود داشته باشند. تخم نطفه دار بوقلمون نقش اصلی را در پرورش بوقلمون ایفا می­کند چون توسعه این کار نیازمند جوجه کشی تخم‌های نطفه دار و ایجاد شرایط لازم برای رشد جوجه‌ها می‌باشد.

 

معرفی مختصر تخم نطفه دار بوقلمون

 

 

تخم نطفه دار بوقلمون برای تبدیل‌شدن به جوجه باید طی یک دوره ۲۸ روزه در محیطی با حرارت و رطوبت ایده آل قرار بگیرد. استفاده از یک دستگاه جوجه کشی باکیفیت برای جوجه کشی تخم نطفه دار بوقلمون ایده بهتری است چون در این صورت تمامی شرایط لازم برای رشد نطفه‌ها تحت کنترل پرورش‌دهنده قرار می‌گیرد.

 

 

تأثیر دما روی تخم نطفه دار این پرنده

 

جنین موجود در تخم نطفه دار بوقلمون، در بازه دمایی ۳۵ الی ۳۸ درجه سانتی‌گراد شروع به رشد طبیعی می‌کند. اگر دما را به مدت ۲ تا ۴ ساعت در دستگاهی با دمای ۲۷ تا ۲۵ درجه سانتی‌گراد قرار دهید، جنین روند رشد ناهنجاری خواهد داشت و قابلیت جوجه کشی دچار افت شدیدی می‌شود.

بهترین دما برای نگهداری تخم نطفه دار بوقلمون به مدت ۰ تا ۷ روز، ۱۳ الی ۱۸ درجه سانتی‌گراد است. در صورت نیاز به دمای نگهداری طولانی‌تر (۷ تا ۱۴ روز)، دما را در بازه ۱۲ تا ۱۷ درجه سانتی‌گراد تنظیم کنید.

توجه داشته باشید که محیطی با دمای ۱۸ تا ۲۷ درجه سانتی‌گراد، نه محیط مناسبی برای جوجه کشی است و نه نگهداری تخم نطفه دار بوقلمون در این محیط کار درستی است. اگر تخم نطفه دار بوقلمون را به مدت ۱۸ ساعت در این بازه زمانی نگهداری کنید، کاهش قابلیت جوجه کشی و کیفیت تخم‌ها کاملاً قابل پیش‌بینی است.

 

 

تأثیر رطوبت روی تخم نطفه دار بوقلمون

 

اگر میزان رطوبت نسبی دستگاه جوجه کشی را روی ۸۰ الی ۱۰۰ درصد تنظیم کنید، خطر رشد باکتری و کپک به میزان حداکثر می‌رسد.

بهترین میزان رطوبت برای نگهداری تخم نطفه دار بوقلمون، ۶۰ الی ۷۰ درصد است و توجه داشتید باشید که نگهداری یا جوجه کشی تخم نطفه دار بوقلمون در محیطی با رطوبت ۰ الی ۶۰ درصد، قابلیت جوجه کشی تخم‌ها را حداقل می‌رساند و جنین‌ها را به کام مرگ می‌کشاند.

 

انتخاب منبع درست برای خرید تخم نطفه دار بوقلمون

 

افرادی که در زمینه انتخاب یک منبع مناسب برای خرید تخم نطفه دار بوقلمون شک و تردیدهایی دارند، می‌توانند با مطالعه این بخش کمی هم که شده جواب سؤالات خود را پیدا کنند.

برخی از تخم‌های نطفه دار بوقلمون که در سطح بازار (به‌صورت اینترنتی یا حضوری) عرضه می‌شوند، تحت شرایط بدی جمع‌آوری و نگهداری می‌شوند به همین دلیل تا زمان عرضه به مشتریان خاصیت باروری خود را از دست می‌دهند. اول‌ازهمه باید تخم نطفه دار بوقلمون را به‌طور مستقیم از مزارع پرورشی یا مراکزی که با مزارع مجرب همکاری می‌کنند و اهمیت زیادی به دوره نگهداری می‌دهند، تهیه کنید.

البته خرید تخم نطفه دار بوقلمون برای افرادی مناسب است که دستگاه جوجه کشی لازم برای تبدیل تخم به جوجه را داشته باشند. بهتر است بعد از توسعه کار پرورش خود، بدون نیاز به خرید تخم نطفه دار بوقلمون با لحاظ کردن نسبت مناسب از گله مولد، تخم‌های تازه و نطفه دار خود را بدون نیاز به عرضه‌کنندگان، تأمین کنید.

توجه داشته باشید که احتمال باروری تخم‌هایی که در فصل تابستان و اوایل پاییز عرضه می‌شوند، نسبتاً بیشتر است چون دما و رطوبت این فصول به حدی است که دست‌به‌دست هم می‌دهند و شرایط لازم برای حفظ باروری تخم نطفه دار بوقلمون را فراهم می‌کنند.

 

 

فروش تخم نطفه دار بوقلمون

 

بیشتر پرورش‌دهندگان بعد از توسعه کار خود با میزان زیادی از تخم‌های نطفه دار روبرو می‌شوند که می‌توانند آن‌ها را به جوجه تبدیل کنند و جوجه‌های بزرگ‌شده یا بالغ خود را بفروشند. البته گزینه دیگری نیز وجود دارد، آن‌هم اینکه تخم‌های نطفه دار اضافی را جمع‌آوری و تحت شرایط مناسب نگهداری کنند و با فروش به موقع به درآمد مضاعفی برسند. به این نکته نیز توجه داشته باشید که انتخاب نرهای قوی تأثیر بسیاری در نطفه‌داری تخم‌ها دارد. معمولاً به ازای هر ۷ ماده بوقلمون، یک نر قوی کافی است. استفاده از نرهای خیلی جوان و یا خیلی مسن میزان نطفه‌داری تخم‌ها را کاهش می‌دهد.

انتخاب بازار مناسب برای عرضه این تخم‌ها موضوع بسیار مهمی است و این را نیز به یاد داشته باشید که اگر تخم‌های بدون نطفه را در قالب تخم نطفه دار عرضه کنید، در مدت کوتاه اعتبار و ارزش کار خود را از بین می­برید.

البته تخم‌های بوقلمون بدون نطفه هم از ارزش غذایی بسیار بالایی برخوردار هستند و اکثر مردم ترجیح می‌دهند که به‌جای تخم مرغ، تخم بوقلمون را در رژیم غذایی خود قرار دهند. یک روش عالی برای فروش تخم بوقلمون فروش مستقیم آنها به مراکز غذایی و رستوران‌ها می‌باشد.

 

 

قیمت تخم نطفه دار بوقلمون

 

محدوده قیمت تخم نطفه دار بوقلمون بین ۷۰۰۰ تا ۲۵۰۰۰ قرار دارد و این قیمت بسته به شرایط بازار ممکن است دچار نوسان شود. البته قیمت تخم نطفه دار بوقلمون بر اساس نوع نژاد مشخص می‌شود. تخم بوقلمون‌هایی که کم یاب هستند نسبت به دیگر تخم‌ها گران‌تر است و این خود شما هستید که باید با توجه به نوع کاربرد و برآورد بودجه در مورد نوع نژاد تصمیم بگیرید.

 

کلام نهایی

 

تخم نطفه دار بوقلمون ارزش بالایی در پرورش بوقلمون دارد و پرورش‌دهنده‌ها تحت هر شرایطی باید با نحوه نگهداری و جوجه کشی تخم نطفه دار بوقلمون آشنا باشند. علاوه بر بزرگ کردن جوجه‌ها و عرضه آنها به بازار هدف، خرید و فروش تخم نطفه دار بوقلمون جزو تکنیک‌های پرورش‌دهنده‌های حرفه‌ای می‌باشد. یک پرورش‌دهنده خوب باید تمامی این تکنیک‌ها را با رعایت شرایط بهینه انجام دهد و در بین مشتریان خود اعتبار و ارزش خود را به‌طور کامل حفظ کند.

تهیه تخم نطفه دار بوقلمون نیازمند آشنایی کامل با بازار است چون خرید و جوجه کشی تخم‌های بدون نطفه باعث ضرر اقتصادی بزرگی می‌شود که در بلندمدت می‌تواند باعث افسردگی و ناامیدی نیز بشود؛ بنابراین در وهله اول، در مورد ویژگی‌ها و کیفیت محصولات شرکت موردنظر تحقیق کنید و سپس تصمیم درستی بگیرید. شرکت تخم نطفه‌دار، پیشرو و صاحب‌نام در فروش این محصولات در خدمت شما مشتریان عزیز است. تخم‌های نطفه دار این شرکت از مزارع کاملاً بهداشتی جمع‌آوری می‌شوند، تحت شرایط بهینه نگهداری می‌شوند و آماده عرضه به شما عزیزان می‌باشند.

 

برای تهیه مرغوب‌ترین تخم‌ نطفه دار بوقلمون و همچنین جهت دریافت راهنمایی برای پرورش و نگهداری بوقلمون می‌توانید با مشاوران و کارشناسان باتجربه شرکت تخم نطفه‌دار داتکام تماس حاصل فرمایید.

 

شماره تماس: ۰۹۱۰۱۴۱۰۸۵۴

 

منابع

شرکت تخم نطفه دار

ویکی پدیا

تخم نطفه دار غاز

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *