توضیحات تکمیلی در مورد تخم نطفه دار اردک

پرورش اردک از زمان قدیم در بین مردم رواج دارد چون این پرنده عملکرد فوق العاده ای در تخم گذاری، گوشت دهی، مقابله با بیماری ها و… داشته که همین ویژگی ها باعث شده اند در بین مردم محبوبیت زیادی پیدا کند. البته اردک در گونه های مختلفی موجود می باشد که هر کدام ویژگی های ظاهری مخصوص به خود دارند. شما با تهیه تخم نطفه دار اردک پکنی ، تخم نطفه دار اردک محلی ، تخم نطفه دار اردک سرسبز ، تخم اردک ماندارین رنگی  و… می توانید اولین قدم در مسیر پرورش اردک را بردارید.

میزان باروری تخم نطفه دار این پرنده به عوامل زیادی مانند شرایط محیطی، تغذیه، زمان نگهداری و… بستگی دارد به عنوان مثال درصد قابلیت جوجه کشی نوع پکنی در فصل بهار 78 درصد و در فصل تابستان 46.5 درصد است.

نکاتی در مورد جوجه کشی تخم نطفه دار این پرنده

  • در صورت نیاز به نگهداری تخم نطفه دار این پرنده، باید شرایط دمایی و رطوبتی را به صورتی تنظیم کنید که میزان تخریب تخم به حداقل برسد. دما و رطوبت ایده آل برای دوره نگهداری تخم نطفه دار این پرنده به ترتیب 55 درجه فارنهایت (13 درجه سانتی گراد) و 75 درصد است.
  • دوره جوجه کشی تخم نطفه دار این پرنده 28 روز است. البته تخم نطفه دار گونه هایی مانند اردک مسکویی طی مدت بیشتری (35 روز) به جوجه تبدیل می شود.
  • قبل از قرار دادن تخم نطفه دار در داخل دستگاه، دما و رطوبت دستگاه را به مدت 1 الی 2 روز تنظیم کنید تا شرایط به حالت ثابت در بیاید و بعد از شروع دوره جوجه کشی دچار نوسان نشود. دما و رطوبت ایده آل برای دوره جوجه کشی به ترتیب 99.5 درجه فارنهایت (37.5 درجه سانتی‌گراد) و 55 درصد است.
  • انواع تخم نطفه دار این پرنده در طول دوره ستر باید حداقل 4 بار در روز چرخانده شوند. اگر دستگاه مجهز به ترنر خودکار باشد، عمل چرخش با نظم دقیق و به صورت خودکار انجام می شود و دیگر نیازی به دخالت شما نیست.

تهیه تخم نطفه دار این پرنده

شماره تماس: 09101410854

اگر قصد خرید تخم نطفه دار اردک را دارید، ابتدا باید در مورد کیفیت و میزان باروری تخم های نطفه دار موجود در بازار تحقیق کنید تا در آینده دچار ضرر اقتصادی نشوید. شرکت تخم نطفه دار داتکام ، پیشرو و صاحب نام در فروش این محصولات در خدمت شما مشتریان عزیز است. محصولات این شرکت تحت شرایط کاملاً بهداشتی نگهداری و بسته بندی می شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

مشاهده همه 5 نتیجه

مرتب سازی بر اساس محبوبیت جستجوی پیشرفته