توضیحات تکمیلی در مورد تخم نطفه دار بلدرچین

امروزه افراد زیادی در سراسر جهان بخاطر گوشت و تخم بسیار مقوی بلدرچین، در زمینه پرورش این پرنده زیبا فعالیت می کنند. با وجود اینکه اندازه تخم مرغ نسبت به تخم بلدرچین بزرگ تر است ولی میزان ارزش غذایی تخم بلدرچین خیلی بیشتر از تخم مرغ است به همین دلیل افرادی که به سلامتی خود اهمیت می دهند، با قرار دادن تخم بلدرچین در رژیم غذایی خود، ترجیح می دهند زندگی سالم تری داشته باشند. بلدرچین گونه های مختلفی دارد که فقط پرورش چند مورد از آن ها در جهان رایج است. به این صورت که تهیه تخم نطفه دار بلدرچین باب وایت می تواند اولین اقدام شما باشد البته بسته به موقعیت مکانی نوع تخم های نطفه دار موجود در بازار متفاوت است.

همچنین لازم به ذکر است که قیمت تخم نطفه دار بلدرچین کالیفرنیا در مقایسه با تخم نطفه دار بلدرچین ژاپنی بالاتر است و دلیل آن هم نادر بودن این پرنده زیبا است. شما متناسب با بودجه خود می توانید مناسب ترین تخم های نطفه دار این پرنده را تهیه و شروع به فعالیت کنید.

نکات مربوط به جوجه کشی تخم نطفه hexagramدار این پرنده

پرورش دهنده باید با تمامی شرایط لازم برای دوره نگهداری و جوجه کشی آشنا باشد تا بتواند کسب و کار خود را توسعه بدهد در غیر این صورت به خاطر کسب نتایج نامطلوب، نسبت به تلاش ها و هزینه های خود دلسرد خواهد شد.

  • دمای ایده آل برای نگهداری این تخم به مدت 6 روز، 28 درجه سانتی گراد است. اگر قصد دارید که تخم ها را بیشتر از 6 روز نگهداری کنید، باید دمای محیط نگهداری را روی 14 درجه سانتی گراد تنظیم کنید.
  • دوره جوجه کشی تخم نطفه دار این پرنده 18 روز است که در این دوره میزان رطوبت و دما باید به صورت دقیق و ثابت تنظیم شود.
  • در صورت استفاده از دستگاه جوجه کشی still-air درجه حرارت را روی 38.3 درجه سانتی گراد تنظیم کنید. البته این دما مربوط به هفته اول است و دمای مناسب برای هفته دوم، 38.8 درجه سانتی گراد است. جنین های بزرگ شده در روز های آخر به دمای بیشتری نیاز دارند که 39.5 درجه سانتی گراد برای این دوره مناسب است.
  • رطوبت ایده آل برای دوره جوجه کشی تخم نطفه دار بلدرچین 70 درصد است. ثابت نگه داشتن رطوبت کار سختی است به همین دلیل سعی کنید از دستگاه جوجه کشی مجهز به ترنر خودکار استفاده کنید تا در دستگاه را بیش از حد باز نگذارید.
  • نور آزمایی یکی دیگر از اقدامات اصلی دوره جوجه کشی تخم بلدرچین است چون حضور تخم های بدون نطفه در کنار تخم های نطفه دار به ضرر جنین های در حال رشد می باشد. اگر این کار را بعد از دو هفته انجام دهید به نتایج مطلوب تری خواهید رسید.

خرید تخم انواع بلدرچین

شماره تماس: 09101410854

امروزه مراکز زیادی در زمینه عرضه تخم نطفه دار بلدرچین فعالیت می کنند و این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید چه محصولاتی را با چه کیفیتی خریداری کنید. شرکت تخم نطفه دار دات کام، پیشرو و صاحب نام در فروش این محصولات در خدمت شما مشتریان عزیز است. محصولات این شرکت تحت شرایط کاملاً بهداشتی نگهداری و بسته بندی می شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

مشاهده همه 3 نتیجه

مرتب سازی بر اساس محبوبیت جستجوی پیشرفته