توضیحات تکمیلی در مورد تخم نطفه دار طاووس

طاووس در رأس پرنده های زینتی قرار دارد و زیبایی شگفت انگیز آن باعث شده است که افراد زیادی در سراسر جهان به نگهداری و پرورش این پرنده زیبا علاقمند شوند. در گذشته دسترسی به جفت مولد و تخم این پرنده کار چندان راحتی نبود و پرورش دهندگان مجبور بودند برای تهیه آن ها به کشور های دیگر مسافرت کنند؛ اما امروزه با توسعه پرورش طاووس در کشور، شما به راحتی می توانید با تهیه تخم انواع مختلف این پرنده مانند تخم نطفه دار طاووس سفید ، تخم نطفه دار طاووس ابلغ ، تخم نطفه دار طاووس مصری و… از مراکز عرضه کننده شروع به کار کنید و هنگام مواجه شدن با هرگونه مشکل با افراد باتجربه در این زمینه، مشورت کنید.

نکات مربوط به جوجه کشی تخم نطفه دار این پرنده

آشنایی با شرایط نگهداری و جوجه کشی تخم این پرنده، کلید اصلی شروع پرورش طاووس محسوب می شود چون شما بدون اطلاع از این موارد قادر به توسعه کسب و کار خود نخواهید بود:

  • تخم ها را در یک محیط خنک و خشک نگه­داری کنید چون باروری تخم ها در یک محیط خنک (خیلی سرد نباشد) بیشتر حفظ می شود. دمای مناسب برای دوره نگهداری ۱۵ تا ۱۸ درجه سانتی گراد است که این دما در مقایسه با دمای دوره جوجه کشی کمتر است. رطوبت مناسب برای این دوره ۶۰ تا ۷۰ درصد است و از اتلاف بیش از حد رطوبت داخل تخم جلوگیری می کند.
  • دستگاه جوجه کشی با دمای داخلی ۹۹ تا ۱۰۰ درجه فارنهایت و رطوبت ۶۰ تا ۷۰ درصد بهترین محیط برای رشد تخم های نطفه دار این پرنده است.
  • تفکیک تخم های نطفه دار و بدون نطفه، یکی از کار های ضروری در دوره جوجه کشی است چون تخم های بدون نطفه در معرض رطوبت و حرارت زیاد فاسد می شوند و گاز های ساطع شده از آن ها باعث از بین رفتن جنین های زنده دیگر می شوند. نور آزمایی یکی از روش های اصلی برای تفکیک تخم های نطفه دار می باشد.

خرید تخم نطفه دار طاووس

شماره تماس: ۰۹۱۰۱۴۱۰۸۵۴

امروزه مراکز زیادی در زمینه عرضه تخم نطفه دار طاووس فعالیت می کنند و این خود شما هستید که باید تصمیم بگیرید چه محصولاتی را با چه کیفیتی خریداری کنید. شرکت تخم نطفه دار داتکام، پیشرو و صاحب نام در فروش این محصولات در خدمت شما مشتریان عزیز است. محصولات این شرکت تحت شرایط کاملاً بهداشتی نگهداری و بسته بندی می شوند و در اختیار شما عزیزان قرار می گیرند.

مشاهده همه 5 نتیجه

مرتب سازی بر اساس محبوبیت جستجوی پیشرفته